18 czerwca 2024 r.
 • 1 Jesteśmy gotowi na zime!
  W naszej ofercie znajdą Państwo wiele gadżetów zimowych, dzięki którym będą mogli Państwo reklamować swoją firmę nawet w zimowych warunkach pogodowych!
 • 1 Promocje dla naszych stałych klientów
  Na dreamgadgets.pl doceniamy naszych stałych klientów. Specjalnie dla nich przygotowujemy specjalne promocje oraz jako pierwsi dowiadują się oni o naszych wyprzedażach.
  Zapraszamy także do korzystania z naszego newsletter-a.
 • 1 Profesjonalna obsługa zamówień
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą gadżetów reklamowych. Po wybraniu gadżetów prosimy o kontakt z naszym konsultantem.
  Przedstawi on ofertę końcową na wykonanie gadżetów i zaproponuje atrakcyjne promocje. Gadżety dostarczymy pod wskazany adres lub roześlemy wg listy adresów.

gadżety reklamoweBreloki tematyczne

Sortuj wgBrelok z żetonem
Brelok z żetonem

Brelok metalowy na żeton wraz z żetonem, o chromowanej powierzchni. Brelok niezwykle przydatny - przytrzymuje żeton, który pasuje do wózków sklepowych. Pakowany w czarny kartonik. Grawer wykonujemy na żetonie.

Znakowanie: GM (śr. 18 mm)
już od 5,95 zł
za szt.


zobacz gadżet

Brelok torebka
Brelok torebka

Brelok do kluczy w kształcie torebki, wykonany z chromowanego metalu. Brelok pakowany jest w czarny kartonik. Logo grawerujemy na powierzchni breloka.

Znakowanie: GM (10 x 20 mm)
już od 5,20 zł
za szt.


zobacz gadżet

Brelok
Brelok

Brelok do kluczy w kształcie samolotu lub rybki, wykonany z chromowanego metalu. Brelok pakowany jest w czarny kartonik. Logo grawerujemy na powierzchni breloka.

Znakowanie: GM (7 x 23 mm)
już od 4,20 zł
za szt.


zobacz gadżet

Brelok piłka
Brelok piłka

Brelok do kluczy w kształcie piłki futbolowej, rewers breloka gładki. Brelok pakowany jest w czarny kartonik. Logo grawerujemy na gładkim rewersie breloka.

Znakowanie: GM (śr. 24 mm)
już od 4,96 zł
za szt.


zobacz gadżet

Brelok serduszko
Brelok serduszko

Brelok do kluczy w kształcie serduszka na lince z tworzywa. Wykonany z matowego metalu. Pakowany w czarny kartonik. Logo grawerujemy na powierzchni breloka.

Znakowanie: GM (16 x 16 mm)
już od 4,60 zł
za szt.


zobacz gadżet

Brelok piłkarz
Brelok piłkarz

Brelok do kluczy w kształcie piłkarza, posiada ruchomą nóżkę i piłkę. Brelok wykonany z chromowanego metalu. Brelok pakowany jest w czarny kartonik. Logo grawerujemy na powierzchni breloka.

Znakowanie: GM (28 x 12 mm)
już od 6,59 zł
za szt.


zobacz gadżetstrony 1 2 3 4 5
pomoc i zamawianie

Nasi konsultanci czekają na Państwa codziennie od 9 do 17.

Tel.:606992024

sprzedaz@dreamgadgets.pl
nowości
02 grudnia 2009 r.
Zimowe promocje!

Zimowe promocje!Informujemy, że w seriwsie dreamgadgets.pl pojawiła się już zimowa oferta promocyjna gadżetów reklamowych!! Zapraszamy do zamawiania!

czytaj więcej


02 grudnia 2009 r.
Startujemy z nowym serwisem!

Startujemy z nowym serwisem!Miło nam zaprezentować Państwu zupełnie nowy serwis internetowy przedstawiający katalog gadżetów reklamowych .

czytaj więcej