18 czerwca 2024 r.
 • 1 Jesteśmy gotowi na zime!
  W naszej ofercie znajdą Państwo wiele gadżetów zimowych, dzięki którym będą mogli Państwo reklamować swoją firmę nawet w zimowych warunkach pogodowych!
 • 1 Profesjonalna obsługa zamówień
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą gadżetów reklamowych. Po wybraniu gadżetów prosimy o kontakt z naszym konsultantem.
  Przedstawi on ofertę końcową na wykonanie gadżetów i zaproponuje atrakcyjne promocje. Gadżety dostarczymy pod wskazany adres lub roześlemy wg listy adresów.
 • 1 Promocje dla naszych stałych klientów
  Na dreamgadgets.pl doceniamy naszych stałych klientów. Specjalnie dla nich przygotowujemy specjalne promocje oraz jako pierwsi dowiadują się oni o naszych wyprzedażach.
  Zapraszamy także do korzystania z naszego newsletter-a.

gadżety reklamoweNotesy

Sortuj wgZestaw karteczek samoprzylepnych z długopisem
Zestaw karteczek samoprzylepnych z długopisem

Zestaw karteczek samoprzylepnych zawiera jeden bloczek dużych karteczek, 5 małych bloczków w różnych kolorach oraz wysuwany długopis. Bloczki pakowane są w etui z tworzywa do którego dołączony jest kalendarz na dwa lata. Logo grawerujemy na metalowej blaszce na wierzchu etui. Długopis z czarnym wkładem.

Znakowanie: GD (15 x 60 mm)
już od 14,70 zł
za szt.


zobacz gadżet

Zestaw karteczek samoprzylepnych duży
Zestaw karteczek samoprzylepnych duży

Zestaw karteczek samoprzylepnych zawiera 2 bloczki średnich karteczek, 1 bloczek dużych karteczek oraz 8 małych bloczków w różnych kolorach. Bloczki w etui z tworzywa z dwuletnim kalendarzem. Logo grawerujemy na metalowej blaszce na wierzchu etui.

Znakowanie: GD (15 x 60 mm)
już od 19,20 zł
za szt.


zobacz gadżet

Zestaw karteczek samoprzylepnych mały
Zestaw karteczek samoprzylepnych mały

Zestaw karteczek samoprzylepnych zawiera 2 bloczki większych karteczek i 8 małych bloczków w różnych kolorach. Bloczki w etui z tworzywa z dwuletnim kalendarzem. Logo grawerujemy na metalowej blaszce na wierzchu etui.

Znakowanie: GD (15 x 60 mm)
już od 13,90 zł
za szt.


zobacz gadżet

Notes ekologiczny z długopisem czarny
Notes ekologiczny z długopisem czarny

Notes z karteczkami memo oraz długopisem, notes w twardej oprawie kartonowej. Długopis ekologiczny wykonany z tektury i tworzywa z recyklingu. Na notesie logo nadrukujemy techniką tampodruku. Długopis z czarnym wkładem.

Znakowanie: N (30 x 65 mm)
już od 7,10 zł
za szt.


zobacz gadżet

Notes ekologiczny z długopisem
Notes ekologiczny z długopisem

Notes z karteczkami memo oraz długopisem. Notes w oprawie tekturowej. Długopis ekologiczny wykonany z tektury i tworzywa z recyklingu. Na notesie logo nadrukujemy techniką tampodruku. Długopis z czarnym wkładem.

Znakowanie: N (45 x 45 mm)
już od 5,95 zł
za szt.


zobacz gadżet

Notes z długopisem srebrny, 80 kartek
Notes z długopisem srebrny, 80 kartek

Kieszonkowy notes w etui z tworzywa. W zestawie automatyczny długopis, który jednocześnie zapina etui. Logo naniesiemy na notes metodą tampodruku. Długopis z czarnym wkładem.

Znakowanie: N (40 x 40 mm)
już od 2,80 zł
za szt.


zobacz gadżetstrony 1 2 3 4
pomoc i zamawianie

Nasi konsultanci czekają na Państwa codziennie od 9 do 17.

Tel.:606992024

sprzedaz@dreamgadgets.pl
nowości
02 grudnia 2009 r.
Zimowe promocje!

Zimowe promocje!Informujemy, że w seriwsie dreamgadgets.pl pojawiła się już zimowa oferta promocyjna gadżetów reklamowych!! Zapraszamy do zamawiania!

czytaj więcej


02 grudnia 2009 r.
Startujemy z nowym serwisem!

Startujemy z nowym serwisem!Miło nam zaprezentować Państwu zupełnie nowy serwis internetowy przedstawiający katalog gadżetów reklamowych .

czytaj więcej