18 czerwca 2024 r.
 • 1 Jesteśmy gotowi na zime!
  W naszej ofercie znajdą Państwo wiele gadżetów zimowych, dzięki którym będą mogli Państwo reklamować swoją firmę nawet w zimowych warunkach pogodowych!
 • 1 Promocje dla naszych stałych klientów
  Na dreamgadgets.pl doceniamy naszych stałych klientów. Specjalnie dla nich przygotowujemy specjalne promocje oraz jako pierwsi dowiadują się oni o naszych wyprzedażach.
  Zapraszamy także do korzystania z naszego newsletter-a.
 • 1 Profesjonalna obsługa zamówień
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą gadżetów reklamowych. Po wybraniu gadżetów prosimy o kontakt z naszym konsultantem.
  Przedstawi on ofertę końcową na wykonanie gadżetów i zaproponuje atrakcyjne promocje. Gadżety dostarczymy pod wskazany adres lub roześlemy wg listy adresów.

gadżety reklamoweTeczki konferencyjne

Sortuj wgTeczka konferencyjna z kalkulatorem i etui na CD
Teczka konferencyjna z kalkulatorem i etui na CD

Teczka konferencyjna A4, posiada: kalkulator, notatnik, etui na 8 CD, 3 miejsca na wizytówki, małą kieszonkę wewnętrzną, miejsce na długopis. Na zewnątrz blaszka, na której można wygrawerować logo.

Znakowanie: GD (25 x 15 mm)
już od 45,40 zł
za szt.


zobacz gadżet

Teczka A5 z kalkulatorem obrotowym
Teczka A5 z kalkulatorem obrotowym

Teczka A5 z obrotowym kalkulatorem i notatnikiem, posiada miejsce na długopis, miejsce na wizytówki, zapinaną kieszonkę. Wykonujemy grawer lub nadruk logo na rewersie kalkulatora.

Znakowanie: GD (60 x 60 mm)
już od 27,10 zł
za szt.


zobacz gadżet

Teczka konferencyjna na zamek
Teczka konferencyjna na zamek

Teczka A4 zapinana na zamek błyskawiczny, posiada - 8 miejsc na wizytówki, notatnik, miejsce na długopis, kieszeń A4 wewnątrz, dwie mniejsze kieszenie, kieszeń zewnętrzną. Na zewnątrz blaszka przeznaczona do graweru logo. Możemy także wykonać znakowanie metodą tłoczenia.

Znakowanie: GD (16 x 28 mm), T (20 x 50 mm)
już od 58,80 zł
za szt.


zobacz gadżet

Teczka konferencyjna z notatnikiem A4
Teczka konferencyjna z notatnikiem A4

Teczka A4 z notatnikiem, posiada miejsce na wizytówki, notatnik, miejsce na długopis, kieszeń wewnętrzną. Na zewnątrz teczki umieszczona jest blaszka do graweru logo. Możemy także wykonać znakowanie metodą tłoczenia.

Znakowanie: GD (16 x 27 mm), T (20 x 50 mm)
już od 32,50 zł
za szt.


zobacz gadżet

Teczka z notatnikiem
Teczka z notatnikiem

Teczka z rączką, zapinana na zamek, miejsce na wizytówki, ring, notatnik, zamek błyskawiczny, 2 miejsca na długopisy, 2 duże kieszenie, 3 małe kieszonki, kieszeń zewnętrzna. Na zewnątrz blaszka, na której można wygrawerować logo.

Znakowanie: GD (16 x 28 mm)
już od 76,30 zł
za szt.


zobacz gadżet

Teczka konferencyjna z notatnikiem A4
Teczka konferencyjna z notatnikiem A4

Teczka z notatnikiem o formacie A4, miejsce na wizytówki, 2 miejsca na długopisy, duża kieszeń wewnętrzna A4. Na zewnątrz teczki blaszka przeznaczona do grawerowania logo.

Znakowanie: GD (16 x 27 mm)
już od 32,00 zł
za szt.


zobacz gadżetstrony 1 2
pomoc i zamawianie

Nasi konsultanci czekają na Państwa codziennie od 9 do 17.

Tel.:606992024

sprzedaz@dreamgadgets.pl
nowości
02 grudnia 2009 r.
Zimowe promocje!

Zimowe promocje!Informujemy, że w seriwsie dreamgadgets.pl pojawiła się już zimowa oferta promocyjna gadżetów reklamowych!! Zapraszamy do zamawiania!

czytaj więcej


02 grudnia 2009 r.
Startujemy z nowym serwisem!

Startujemy z nowym serwisem!Miło nam zaprezentować Państwu zupełnie nowy serwis internetowy przedstawiający katalog gadżetów reklamowych .

czytaj więcej