18 czerwca 2024 r.
 • 1 Jesteśmy gotowi na zime!
  W naszej ofercie znajdą Państwo wiele gadżetów zimowych, dzięki którym będą mogli Państwo reklamować swoją firmę nawet w zimowych warunkach pogodowych!
 • 1 Profesjonalna obsługa zamówień
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą gadżetów reklamowych. Po wybraniu gadżetów prosimy o kontakt z naszym konsultantem.
  Przedstawi on ofertę końcową na wykonanie gadżetów i zaproponuje atrakcyjne promocje. Gadżety dostarczymy pod wskazany adres lub roześlemy wg listy adresów.
 • 1 Promocje dla naszych stałych klientów
  Na dreamgadgets.pl doceniamy naszych stałych klientów. Specjalnie dla nich przygotowujemy specjalne promocje oraz jako pierwsi dowiadują się oni o naszych wyprzedażach.
  Zapraszamy także do korzystania z naszego newsletter-a.

gadżety reklamoweZestawy do obuwia

Sortuj wgCzyścik do obuwia
Czyścik do obuwia

Praktyczny gadżet niezbędny, kiedy szybko chcemy odświeżyć wygląd swoich butów. Nasączona specjalną pastą nabłyszczającą gąbka nada butom wygląd świeżo wypastowanego obuwia. Produkt niezbędny w podróży, zmieści się do każdej torebki. Logo nadrukujemy na wieczku.

Znakowanie: N (śr. 40 mm)

nowość


już od 1,75 zł
za szt.


zobacz gadżet

Zestaw do czyszczenia obuwia
Zestaw do czyszczenia obuwia

Zestaw do czyszczenia obuwia zawiera szczotki, polerkę, ściereczkę, łyżkę do butów oraz dwie pasty. Znakowanie wykonujemy metodą graweru na zewnętrznej blaszce.

Znakowanie: GD (15 x 40 mm)
już od 32,50 zł
za szt.


zobacz gadżet

Zestaw do czyszczenia obuwia – tuba mała
Zestaw do czyszczenia obuwia – tuba mała

Zestaw do czyszczenia obuwia w wygodnym etui w kształcie tuby. Zestaw zawiera dwie szczotki, pastę oraz ściereczkę. Logo grawerujemy na zewnętrznej blaszce.

Znakowanie: GD (8 x 20 mm)
już od 26,30 zł
za szt.


zobacz gadżet

Zestaw do czyszczenia obuwia – tuba duża
Zestaw do czyszczenia obuwia – tuba duża

Zestaw do czyszczenia obuwia w wygodnym etui w kształcie tuby. Zestaw zawiera dwie szczotki, dwie polerki, dwie pasty oraz ściereczkę. Logo grawerujemy na zewnętrznej blaszce.

Znakowanie: GD (8 x 20 mm)
już od 42,80 zł
za szt.


zobacz gadżetstrony
pomoc i zamawianie

Nasi konsultanci czekają na Państwa codziennie od 9 do 17.

Tel.:606992024

sprzedaz@dreamgadgets.pl
nowości
02 grudnia 2009 r.
Zimowe promocje!

Zimowe promocje!Informujemy, że w seriwsie dreamgadgets.pl pojawiła się już zimowa oferta promocyjna gadżetów reklamowych!! Zapraszamy do zamawiania!

czytaj więcej


02 grudnia 2009 r.
Startujemy z nowym serwisem!

Startujemy z nowym serwisem!Miło nam zaprezentować Państwu zupełnie nowy serwis internetowy przedstawiający katalog gadżetów reklamowych .

czytaj więcej