18 czerwca 2024 r.
 • 1 Profesjonalna obsługa zamówień
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą gadżetów reklamowych. Po wybraniu gadżetów prosimy o kontakt z naszym konsultantem.
  Przedstawi on ofertę końcową na wykonanie gadżetów i zaproponuje atrakcyjne promocje. Gadżety dostarczymy pod wskazany adres lub roześlemy wg listy adresów.
 • 1 Promocje dla naszych stałych klientów
  Na dreamgadgets.pl doceniamy naszych stałych klientów. Specjalnie dla nich przygotowujemy specjalne promocje oraz jako pierwsi dowiadują się oni o naszych wyprzedażach.
  Zapraszamy także do korzystania z naszego newsletter-a.
 • 1 Jesteśmy gotowi na zime!
  W naszej ofercie znajdą Państwo wiele gadżetów zimowych, dzięki którym będą mogli Państwo reklamować swoją firmę nawet w zimowych warunkach pogodowych!

gadżety reklamoweNa grill i piknik

Sortuj wgZapalarka grillowa
Zapalarka grillowa

Zapalarka grillowa z wyginaną szyjką.

Znakowanie: GD (8 x 25 mm)
już od 18,30 zł
za szt.


zobacz gadżet

Zapalarka grillowa czarna
Zapalarka grillowa czarna

Zapalarka grillowa z otwieraczem i latarką.

Znakowanie: GD (8 x 40 mm)
już od 16,80 zł
za szt.


zobacz gadżet

Plecak piknikowy
Plecak piknikowy

Plecak piknikowy na większa wyprawę. Zawiera talerzyki i szklanki z tworzywa oraz komplet sztućców dla dwóch osób. Z boku plecaka kieszeń na napoje izolowana folią termiczną. Plecak posiada trzy komory: dużą zapinaną na zamek, mniejszą zewnętrzną kieszeń mieszczącą naczynia i sztućce oraz zewnętrzną małą kieszonkę zapinaną na zamek. Logo nadrukujemy na plecaku.

Znakowanie: S (80 x 100 mm)

nowość


już od 97,60 zł
za szt.


zobacz gadżet

Plecak piknikowy mały
Plecak piknikowy mały

Praktyczny plecak piknikowy z wyposażeniem pozwalający na zapakowanie tego, co najbardziej potrzebne w czasie wyprawy na piknik. W plecaku znajdują się talerzyki i szklanki z tworzywa oraz komplet sztućców dla dwóch osób. Wewnątrz plecaka znajdują się 2 siateczkowe kieszonki, do których można zapakować napój, przekąski lub inne drobiazgi. Na zewnątrz mała kieszonka zapinana na rzep. Logo nadrukujemy na plecaku.

Znakowanie: S (80 x 100 mm)

nowość


już od 65,80 zł
za szt.


zobacz gadżet

Kosz piknikowy brązowy
Kosz piknikowy brązowy

Kosz piknikowy z wyposażeniem dla 4 osób. Kosz wykonany jest z bambusa i trzciny egzotycznej. W koszyku umieszczone zostały metalowe sztućce oraz ceramiczne talerze i kubki. Kosz zamykany od góry z dwoma z uchwytami.

Znakowanie: GD + B (10 x 50 mm)
już od 252,00 zł
za szt.


zobacz gadżet

Kosz piknikowy czarny
Kosz piknikowy czarny

Kosz piknikowy z wyposażeniem dla 4 osób. Kosz posiada rączkę oraz długi pasek na ramię. Wewnątrz zestaw metalowych sztućców oraz ceramiczne talerze i kubki. Kosz w kolorze czarnym, wnętrze kosza z czarno-białej tkaniny w pasy.

Znakowanie: GD + B (10 x 50 mm)
już od 213,00 zł
za szt.


zobacz gadżetstrony 1 2
pomoc i zamawianie

Nasi konsultanci czekają na Państwa codziennie od 9 do 17.

Tel.:606992024

sprzedaz@dreamgadgets.pl
nowości
02 grudnia 2009 r.
Zimowe promocje!

Zimowe promocje!Informujemy, że w seriwsie dreamgadgets.pl pojawiła się już zimowa oferta promocyjna gadżetów reklamowych!! Zapraszamy do zamawiania!

czytaj więcej


02 grudnia 2009 r.
Startujemy z nowym serwisem!

Startujemy z nowym serwisem!Miło nam zaprezentować Państwu zupełnie nowy serwis internetowy przedstawiający katalog gadżetów reklamowych .

czytaj więcej