18 czerwca 2024 r.
 • 1 Profesjonalna obsługa zamówień
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą gadżetów reklamowych. Po wybraniu gadżetów prosimy o kontakt z naszym konsultantem.
  Przedstawi on ofertę końcową na wykonanie gadżetów i zaproponuje atrakcyjne promocje. Gadżety dostarczymy pod wskazany adres lub roześlemy wg listy adresów.
 • 1 Jesteśmy gotowi na zime!
  W naszej ofercie znajdą Państwo wiele gadżetów zimowych, dzięki którym będą mogli Państwo reklamować swoją firmę nawet w zimowych warunkach pogodowych!
 • 1 Promocje dla naszych stałych klientów
  Na dreamgadgets.pl doceniamy naszych stałych klientów. Specjalnie dla nich przygotowujemy specjalne promocje oraz jako pierwsi dowiadują się oni o naszych wyprzedażach.
  Zapraszamy także do korzystania z naszego newsletter-a.

gadżety reklamoweZestawy na biurko

Sortuj wgKomplet na biurko czerwono-czarny
Komplet na biurko czerwono-czarny

Zestaw na biurko wykonany z metalu pokrytego czarną emalią. W skład zestawu wchodzi zegarek, podstawka pod telefon komórkowy, notes z podstawką i długopisem, pojemnik na wizytówki. Komplet pakowany w czarne pudełko. Długopis z niebieskim wkładem.

Znakowanie: GD
już od 184,00 zł
za szt.


zobacz gadżet

Komplet na biurko
Komplet na biurko

Komplet na biurko zawiera zegar, podstawkę na wizytówki, pojemnik na przybory piśmiennicze, nóż do otwierania listów i brelok.

Znakowanie: GD
już od 136,00 zł
za szt.


zobacz gadżet

Komplet na biurko
Komplet na biurko

Komplet na biurko: zegar, podstawka na wizytówki, podstawka pod długopis i długopis.Komplet pakowany w czerwone pudełko. Długopis z niebieskim wkładem.

Znakowanie: GD
już od 94,00 zł
za szt.


zobacz gadżet

Komplet na biurko srebrny
Komplet na biurko srebrny

Komplet na biurko: zegar, podstawka na wizytówki, podstawka pod długopis i długopis. Komplet pakowany w niebieskie pudełko. Długopis z niebieskim wkładem.

Znakowanie: GD
już od 67,50 zł
za szt.


zobacz gadżetstrony
pomoc i zamawianie

Nasi konsultanci czekają na Państwa codziennie od 9 do 17.

Tel.:606992024

sprzedaz@dreamgadgets.pl
nowości
02 grudnia 2009 r.
Zimowe promocje!

Zimowe promocje!Informujemy, że w seriwsie dreamgadgets.pl pojawiła się już zimowa oferta promocyjna gadżetów reklamowych!! Zapraszamy do zamawiania!

czytaj więcej


02 grudnia 2009 r.
Startujemy z nowym serwisem!

Startujemy z nowym serwisem!Miło nam zaprezentować Państwu zupełnie nowy serwis internetowy przedstawiający katalog gadżetów reklamowych .

czytaj więcej